Klaun znowu przyłapany na kłamstwie

Podobno normalnego, myślącego człowieka można oszukać raz a ciągle oszukiwać można tylko idiotę.

To następne trudne dni dla połykaczy banderowskiej propagandy. Rzekomy rosyjski atak rakietowy na centrum handlowe w Krzemieńczuku, który miał potwierdzić bestialstwo orków polujących na miłujących pokój Ukraińców znowu okazał się ordynarnym fejkiem. 
To zresztą nie pierwszy raz, starczy przypomnieć głośny incydent z atakiem rakietowym na dworzec w Kramatorsku gdzie Orki miały celowo zbombardować ludność cywilną, która chciała się ewakuować do... Rosji. Dopiero udokumentowane odkrycie włoskich dziennikarzy, którzy udowodnili, że rakieta była w rzeczywistości ukraińska wyciszyło sprawę.
Podobno kijowskiej juncie doradzają najlepsze agencje PR na świecie ale ich propaganda jest tak tępa, że aż zęby bolą od czytania. Choć z drugiej strony "pandemia" udowodniła, że świat pełen jest idiotówi i ten przekaz jest pewnie skierowany dla nich.

Próba wykręcenia następnej propagandowej afery znowu spaliła na panewce. 
Kłamca klaun Zełenski skomentował niedawny rosyjski atak rakietowy na obiekty wojskowe w mieście Krzemieńczug. Powtórzył kłamstwo rozpowszechniane przez ukraińską propagandę, że atak był wymierzony w cywilne obiekty miasta. Na poparcie swoich twierdzeń udostępnił wideo przedstawiające atak, które w rzeczywistości potwierdziło, że było inaczej.
Zełenski powiedział:
„Chcę mówić o odpowiedzialności tych rosyjskich propagandystów, którzy kłamią na temat tego terroru, próbując usprawiedliwiać działania armii rosyjskiej. Każdy z was również zostanie ukarany. Mamy wszystkie dowody na to, co armia rosyjska robi przeciwko naszemu narodowi. Dzisiaj chcę zakończyć ten apel jednym z tych testów, aby nikt nie odważył się oszukiwać na temat ataku rakietowego na centrum handlowe Kremenczug. Rosyjski pocisk celowo trafił w tę właśnie konstrukcję. Oczywiście taki był rozkaz. Oczywiście te współrzędne zostały zdobyte przez rosyjskich zabójców dla tego pocisku. Chcieli zabić więcej ludzi w spokojnym mieście, w normalnym centrum handlowym”.

Obwinianiając „rosyjskich propagandzistów” Zełenski zapomniał, że oficjalny raport rosyjskiego Ministerstwa Obrony potwierdził atak na wojskowy obiekt, a nie na cel cywilny.
Oto film, który w rzeczywistości nie pokazuje dokładnego celu, ale niewielka analiza tego filmu pozwala zidentyfikować obszar ataku:
https://www.controinformazione.info/wp-content/uploads/IMG_10931.mp4

Zdjęcia satelitarne i wideo z samej kamery pokazują, że atak miał miejsce na terenie przemysłowym, co oznacza, że ​​pożar rozprzestrzenił się na centrum handlowe dopiero po potężnej eksplozji.
Zełenski kłamie, próbując oskarżyć Rosję o atakowanie ludności cywilnej.

Rosyjski pocisk trafił w okolice torów fabryki wojskowej. Sądząc z filmów, które udostępnił Zełenski, duża eksplozja potwierdza, że ​​przechowywano tam dużą ilość sprzętu wojskowego. 
Pomimo absurdalnych prób ukrywania prawdy przez juntę kijowską, dyrektor zakładu Kredmasz w Krzemieńczuku potwierdził, że rosyjskie wojsko uderzyło w jego firmę. Co najmniej jeden pocisk trafił w nią, powiedział dyrektor. Pożar rozprzestrzenił się na pobliskie centrum handlowe.

Fałszywe twierdzenia o rosyjskich atakach na domniemane cele cywilne zostały poprzedzone prośbami Zełenskiego do Rady Bezpieczeństwa ONZ o pozbawienie Rosji głosu w Zgromadzeniu Ogólnym i uznanie Rosji za państwo terrorystyczne.

Poprzednie ataki rakietowe Rosjan na podobne obiekty wojskowe wykazały niezwykłą precyzję i ogrom zniszczeń. Gdyby taka rakieta rzeczywiście trafiła w obiekt, gdzie rzekomo przebywało 1000 osób to prawdopodobnie nikt by żywy nie wyszedł a sam obiekt zamieniony by został w kupkę gruzu. A jak widać nic takiego nie miało miejsca. Nawet szyldy na hali handlowej nie zostały zniszczone.Takich dętych historii jest oczywiście więcej, choćby rzekome bombardowanie szpitala położniczego w Mariupolu przez Rosjan co oczywiście okazało się sprawką samych banderowców z Azov, "obrońców" Mariupola. 
Albo atak na blok mieszkalny w Kijowie, który okazał się nieudaną akcją ukraińskiej obrony przeciwlotniczej chcącej zestrzelić rakiety zmierzające na zakłady wojskowe Artem, usytuowane blisko tego bloku.

Podobno normalnego, myślącego człowieka można oszukać raz a ciągle oszukiwać można tylko idiotę.

SpiritoLibero

Jarek Ruszkiewicz SL

Jarek Ruszkiewicz SL - Blog tylko dla nie wyszczepionych. Szczepany muszą składać podanie o przepustkę.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.09

liczba ocen: 22

 • Ten załgany klaun ze spalonego theateru.

  Nie musi być znowu przyłapany na łgarstwie,
  gdyż on permanentnie kłamie w żywe oczy.

  A poza tym ten ciągle naćpany gnom jest w gronie doborowych oszustów kłamcòw i manipulatorów z usa, niemiec, anglii, francji i cala reszta im podobnych zakłamanych na Zachodzie degeneratów i kanali. A także w tym gronie z fajfusem są podnóżki jak te w Polin czy inne hpgady w emiratach nadbałtyckich. ... !

  Pozdrawiam :))

  • Ten załgany klaun ze spalonego theateru.#Monaco

   Rosyjskie siły kosmiczne w Krzemieńczuku uderzyły w hangary bronią i amunicją otrzymaną ze Stanów Zjednoczonych i krajów europejskich. Rosyjskie Siły Powietrzno-kosmiczne zaatakowały hangary bronią i amunicją otrzymaną ze Stanów Zjednoczonych i krajów europejskich za pomocą precyzyjnej broni powietrznej, powiedział generał porucznik Igor Konaszenkow, rzecznik rosyjskiego Ministerstwa Obrony. Wyjaśnił, że magazyny znajdowały się na terenie zakładu maszyn drogowych Kremenczug.
   „W wyniku precyzyjnego uderzenia została trafiona broń i amunicja produkcji Zachodu, skoncentrowana w magazynie w celu dalszego wysłania do ukraińskiej grupy wojsk w Donbasie. Detonacja zmagazynowanej amunicji do broni zachodnich spowodowała pożar w niedziałającym centrum handlowym znajdującym się na terenie zakładu powiedział Konaszenkow.

  • Ten załgany klaun ze spalonego theateru.#Monaco

   A w Kremczongu zamiast fabryki mają teraz fajne leje. Tak więc rosyjskie rakiety jednak nie chybiły i wychodzi na to, że to esbecja klauna podpaliła pobliskie centrum handlowe, żeby znowu fałszywie oskarżyć Rosję. Z tygodnia na tydzień coraz mniej zachodnich ścierwomediów łyka te śmierdzące komikowe „dowody”.

  • Ten załgany klaun ze spalonego theateru.#Monaco

   Fake o Centrum Handlowym w Krzemieńczuku

 • Kiedy słucham polskojęzycznego, czarciego - mimo woli - radia

  bombarduje mnie nagminnie taki oto przekaz:
  Rosjanie zbombardowali szkołę tam, Rosjanie zbombardowali szkołę siam - a co do cholery ze żłobkami! Czyżby Rosjanie oszczędzali żłobki!
  Wniosek?
  Czarcia propaganda uważa ludzi za durni - ale kij ma, miał i będzie mieć zawsze dwa końce - więc w pewnym momencie nie będzie wiadomo - kto jest większym kretynem - nadający czy odbiorcy.

  • Kiedy słucham polskojęzycznego, czarciego - mimo woli - radia#demonkracja

   //kto jest większym kretynem - nadający czy odbiorcy.//
   Zdecydowanie odbiorcy.

   • Kiedy słucham polskojęzycznego, czarciego - mimo woli - radia#demonkracja#Jarek Ruszkiewicz SL

    Sa tu rzeczy zupelnie nie do ogarniecia . Bedac w Niemczech probowalam rozmawiac z siostra na temat wojny na upadlinie . Ta kobieta skad inad wyksztalcona, pracujaca i majaca kontakt z licznymi Polakami i Rosjanami (pacjenci) , doslownie "zatykala uszy" i prawie krzyczala do mnie - to propaganda, nie chce o tym slyszec !!!
    Tak takze reaguje moja " polska, zaszczepiona rodzina" mowiac do mnie ; ty jestes teraz proruska !
    Wydaje mi sie ze to wynik nie tylko propagandy, nakierowanej na polsko-rosyjskie bolaczki, lecz przede wszystkim wygodnictwa 90% spoleczenstwa , ktore z wygody i checi spokoju ducha stara sie nie wglebiac w istote wydarzen, niezbyt slucha co glosza lzemedia i omija trudne tematy . A klopoty z drozyzna i brakiem wolnosci minimalizuje ( stac ich na placenie wiecej, a "wolnosc" no przeciez " zyja" ) !

 • Ostatnie zdanie

  Ono wyjaśnia wszystko. Wybory, covid, banderamok - sporo ciemnego luda ciągle nabiera się na podobne hucpy.

 • "pandemia" udowodniła, że świat pełen jest idiotówi i ten przekaz jest pewnie skierowany dla nich.

  I tego należy się trzymać, gdyż uświadomić można tylko ludzi "jeszcze myślących", a takich niewielu - nawet na portalach neono-podobnych. W najczarniejszych snach nie przypuszczałbym, że myślenie jest takim luksusem dla "homo sapiens". Należałoby to zmienić na "homo qui solebat cogitare'

 • To jest dobra wiadomość, lecz skutki poniesiemy wszyscy.

  Artur Kalbarczyk informuje: Wczorajszy wtorek nie był dobrym dniem na Wall Street... z pozoru to nie wyglądało tak źle, jednak cały dzień okazał się jednym z gorszych w tym roku. Spadki były na wszystkich indeksach, a dobrych wiadomości nie było żadnych. Rynki zaczynają rozważać sytuację, że gospodarka amerykańska może znaleźć się w recesji dużo szybciej jak się wielu wydawało. Tylko wczoraj, jeden dzień i jedna sesja Nike spadł 7%, ponieważ oczekiwania są negatywne co do przyszłej sprzedaży, amerykański konsumer zaczyna na to wszystko negatywnie patrzeć, czyli jesteśmy świadkami sytuacji, w której wszyscy zaczynają się chwytać za portfele, sprzedaż detaliczna będzie maleć a amerykański konsumer i jego portfel to 70% PKB w Stanach Zjednoczonych, czytaj amerykańska gospodarka jest już w recesji, Wall Street tego jeszcze nie wie, i wczoraj był taki pierwszy dzień, że słowo recesja zaczęło się przebijać do przeciętnego inwestora i dlatego tak duże i głębokie spadki. Dzisiaj będzie kluczowy dzień dla całej sytuacji, ponieważ szef FEDu pan Jerome Powell razem z panią Lagarde jest w TV i ma mikrofon i zapewne będzie próbować “kupić” nam trochę czasu, zapewne będą dużo mówić o “narzędziach“ i jak on te narzędzia zamierza użyć... problem jest taki, że rynki już wszystko to słyszały wiele razy i chyba tym razem tego nie kupią. Dzisiaj więcej na moim YT stream.
  https://www.bbc.com/news/business-61497817

 • Kolejna informacja od Kalbarczyka, tym razem o "plandemii"

  Joe Biden w Niemczech ponownie powtórzył słowa o nadchodzącej nowej pandemii, tym razem wybrał sobie międzynarodowe forum, spotkanie G7. Nie tak dawno temu, bo 4 tygodnie temu, Biden ostrzegał świat że “to tylko kwestia czasu i zobaczymy kolejną pandemię”, tym razem powiedział cytuję; “musimy się przygotować, bo covid to nie była ostatnia pandemia z którą musimy walczyć”.
  Tego rodzaju język martwi mnie bardzo, bo mamy tylko 4 miesiące do wyborów w USA i wygląda to bardzo źle dla demokratów, Bidena i jego szefów. Są oni w sytuacji, z której faktycznie nie jest możliwe wyjść jako zwycięzca... czytaj oni to przegrywają.
  Jedyne co im tak naprawdę zostaje to ponownie oszukać wybory w USA, jednak to nie jest takie proste... czasu mało, a kandydatów których trzeba oszukać setki ! ... Także, pandemia by się “przydała”... właśnie dlatego obawiam się że Joe Biden faktycznie wie co robi, mówiąc o kolejnej pandemii.
  Wklejam kolejny artykuł, który mówi o planach Bidena żeby oszukać w nadchodzących wyborach midterms w USA. https://thefederalist.com/2022/06/23/yes-biden-is-hiding-his-plan-to-rig-the-2022-midterm-elections/

 • Malutka uwaga !

  Ja nie zamieszczam komentarzy dla idiotów, więc oceny mnie nie interesują - idioci i przygłupi sami sobie wystawiają ocenę.

  • Malutka uwaga !#Playset

   :))) - rozpłakałem się. No i of kors łapka w górę ... :P:P:P

 • @Autor

  Salute :)))))