Izrael: schronienie dla oszustów

"Większość Żydów to złodzieje”.

"Większość Żydów to złodzieje”. Tak powiedział ojciec założyciel Izraela, David Ben Gurion, kiedy usłyszał o żydowskich żołnierzach znoszących perskie dywany ze świeżo zrabowanych arabskich posiadłości podczas wojny arabsko-izraelskiej. Gdyby żył dzisiaj, nie sądzę, żeby znalazł jakikolwiek powód, by radykalnie zmienić zdanie i prawdopodobnie nie byłby zaskoczony, gdyby dowiedział się, że Izrael stał się ośrodkiem międzynarodowego oszustwa. Ostatnim hitem Netflixa jest film dokumentalny The Tinder Swindler, który przedstawia niezwykłą karierę izraelskiego oszusta Shimona Hayuta, syna rabina, który zmanipulował dużą liczbę głównie skandynawskich kobiet, które przekazały mu ponad 10 milionów dolarów. Modus operandi Hayuta jest starym sposobem żydowskich przestępców w białych kołnierzykach — schemat Ponziego, choć Hayut wzbogacił go o romantyczny akcent. Używając pseudonimu Simon Leviev w aplikacji randkowej Tinder, Hayut powiedział swoim łatwowiernym ofiarom, że jest synem Leva Levieva, dyrektora generalnego jednego z największych na świecie handlarzy diamentami. Początkowo obdarowywał kobiety prezentami i wycieczkami prywatnymi odrzutowcami (sfinansowanymi przez poprzednią ofiarę) zanim wyznawał, że jest zagrożony przez nieokreślonych wrogów, że jego konta finansowe zostały w niewytłumaczalny sposób zablokowane, i że potrzebował „pożyczek” od kobiet, które spłaciłby wielokrotnie, gdy „bliska transakcja” warta wiele milionów zostanie zakończona. Kobiety były zmuszane do składania wniosków o pożyczkę bankową we własnym imieniu,  często aż do 300 000 dolarów zadłużenia. Kiedy Hayut wydobył od kobiety maksymalne możliwe fundusze, zaczynał wykorzystywać część z nich na przygotowanie nowej ofiary. Przenosząc się od kobiety do kobiety i od kraju do kraju, Hayut prowadził wystawny styl życia - prywatne odrzutowce, podróże , kawior i markowe ubrania, dopóki norweska gazeta nie pomogła w końcu zatrzymać go w 2019 roku w Grecji za używanie fałszywego paszportu. Następnie został wysłany do Izraela, gdzie władze zwolniły go już po pięciu miesiącach. Pozostaje wolnym człowiekiem w Izraelu i funkcjonuje jako bogaty jak zawsze.

Chociaż teraz wirusowy dokument Netflix jest bardzo interesujący i dobrze zrobiony, bardzo słabo radzi sobie z kontekstualizowaniem i kadrowaniem zachowania Hayuta. Kariera oszusta Hayut jest przedstawiana wyłącznie w kategoriach niebezpieczeństw randek internetowych i, co jest śmieszne, jako rodzaj feministycznej opowieści o zemście (pomimo faktu, że kobiety wpadły w szpony Hayut po części z powodu ich własnego pragnienia wystawnego stylu życia, a ostateczna sprawiedliwość wymierzona Hayut była co najmniej śmiesznie słaba). Niewiele mówi się o tym, że Hayut rozpoczął karierę w oszustwie jako nastolatek, wywołując pytania o wpływy kulturowe, i nie ma żadnego komentarza na temat szczególnego sposobu, w jaki Hayut wydawał się atakować w szczególności skandynawskie kobiety.

 

Izraelska specjalność

Wszelkiego rodzaju oszustwa międzynarodowe to izraelska specjalność. Izraelski Urząd ds. Zakazu Prania Pieniędzy i Finansowania Terroryzmu otrzymuje częste prośby o informacje od jednostek wywiadu finansowego w co najmniej 19 krajach na całym świecie. Główne przestępstwa, na których skupiają się te żądania, to „pranie pieniędzy, oszustwa, w szczególności oszustwa inwestycyjne, opcje binarne i oszustwa forex, przekupstwo i korupcja, fałszerstwo i nielegalny hazard”. Jeśli istnieje sposób, aby ktoś pozbył się od swoich pieniędzy, możesz być pewien, że Izraelczyk bardzo ciężko pracuje, aby to osiągnąć.

W czerwcu 2021 r. operacja prowadzona przez niemiecką policję zapewniła aresztowanie dziesięciu Żydów różnych narodowości za prowadzenie fałszywych witryn inwestycyjnych, które oszukały europejskich inwestorów na około 36 milionów dolarów. W oszustwie, który według Europolu był „zorganizowany głównie przez obywateli Izraela”, przestępcy zarządzali fałszywymi witrynami inwestycyjnymi Tradorax, Tradervc, Kayafx, Kontofx i Libramarkets. Tradorax korzystał z platformy dostarczonej przez izraelski SpotOption, który został oskarżony o oszustwo przez amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd w kwietniu 2021 r. Według Europolu żydowska sieć zwabiła tysiące ofiar poprzez reklamy w mediach społecznościowych i wyszukiwarkach. Ofiary te były następnie zachęcane do inwestowania w opcje wysokiego ryzyka, kontrakty CFD lub kryptowaluty. Jednak według niemieckiej policji pieniądze nigdy nie zostały faktycznie zainwestowane, ale po prostu zabrane przez zaangażowanych w przekręt Żydów. Podczas nalotów w kilku krajach policja skonfiskowała urządzenia elektroniczne, nieruchomości, biżuterię, luksusowe pojazdy i około 2,4 miliona dolarów w gotówce.

Sprawa przypominała historię kanadyjsko-izraelskich braci Cartu. W maju 2020 roku Ontario Securities Commission wniosła oskarżenie cywilne przeciwko Davidowi, Jonathanowi i Joshua Cartu za nakłanianie Kanadyjczyków do handlu opcjami binarnymi. Trio oszukało mieszkańców samego Ontario na 1,4 miliona dolarów ale całkowitą wartość ich globalnego łupu oszacowano na 233 miliony dolarów. Bracia żyją dziś w Izraelu w przepychu, wiedząc , że „izraelscy prokuratorzy nie postawili nawet jednemu z nich zarzutu oszustwa”. Times of Israel zwraca uwagę, że historia braci jest tylko częścią znacznie szerszego scenariusza, w którym „setki firm w Izraelu zatrudniały tysiące Izraelczyków, którzy oskubali na miliardy  ofiary na całym świecie”.

Pięć miesięcy temu 26 Izraelczyków zostało aresztowanych za prowadzenie programu oszustw kryptowalutowych, którego celem byli inwestorzy z USA. Podejrzani, znani jako „Wilki z Tel Awiwu”, mieli sprzedawać produkty i inwestować, zatrzymując pieniądze ofiar. Według oświadczenia policji „wszyscy z 26 podejrzanych o rzekome oszustwo to mieszkańcy Izraela, a wszystkie ofiary mieszkają za granicą”. Izraelska stacja informacyjna i24News skomentowała, że ​​„Izrael był w ostatnich latach głównym ośrodkiem oszustw internetowych”. Miesiąc po aresztowaniu „wilków z Tel Awiwu” aresztowano kolejnych ośmiu Izraelczyków, w tym Moshe Hogeg, który jest właścicielem klubu piłkarskiego Beitar Jerusalem. Izraelska policja powiedziała, że ​​grupa została zatrzymana pod zarzutem „oszustwa kryptowalutowego o wartości nawet setek milionów dolarów”.

 

Raj przestępców

Nie uwzględnianie wniosków ekstradycyjnych wraz z hojnymi ulgami podatkowymi dla milionerów sprawiło, że ​​Izrael, a zwłaszcza Tel Awiw, jest postrzegany jako raj dla przestępców. Odnosząc się do izraelskiego „masowego, oszukańczego przemysłu internetowego i oszustw” i jego potencjału do „podważania reputacji gospodarczej Izraela i podsycania antysemityzmu”, The Times of Israel wskazał, że akt prawny z 2008 r. działał jako „przypomnienie i mrugnięcie okiem do  uchylających się od podatków i piorących pieniądze na całym świecie, aby osiedlić się w Izraelu i prać tutaj swoje pieniądze”. Ustawa przyznaje 10-letnie zwolnienie z podatku od dochodów uzyskanych za granicą olim hadashim (nowym imigrantom) oraz toszawim hozrim vatikim (powracający rezydenci, którzy mieszkali za granicą przez co najmniej 10 lat) oraz innym kwalifikującym się jako nowi rezydenci. Daje również 10-letnie zwolnienie z zgłaszania zarobków za granicą osobom w tych kategoriach. To magnes dla żydowskich złodziei.

W 2017 roku Times of Israel skomentował w sprawę aresztowania „35 osób za rzekome prowadzenie sieci oszukańczych kotłowni”. Gang prowadził tajne centra telefoniczne w mieszkaniach w miastach Aszkelon, Ashdod i Netanya, oszukując ludzi w Europie i Ameryce Północnej. Jedną z metod było oszustwo na "dyrektora generalnego", w którym oszuści podszywali się pod członków wyższego kierownictwa europejskiej firmy i namawiali pracowników do przelewania pieniędzy na izraelskie konta bankowe Żydów. Inni pracownicy zakładali firmy w Europie sprzedające towary i usługi, które nigdy się nie zmaterializowały. Prokurator rządowy martwił się, że „Zjawisko to stało się plagą narodową zarówno w Izraelu, jak i za granicą. Szkodzi reputacji państwa Izrael, a także Żydów w innych krajach”. Times of Israel  zauważył, że wielu z aresztowanych było Żydami z Ameryki i Francji, a pomagało im „tysiące Izraelczyków”.

Najbardziej widocznym przykładem jest oczywiście tak zwane „żądło stulecia”, w którym w wyniku oszustwa podatkowego między listopadem 2008 a czerwcem 2009 skradziono ponad 1 miliard euro z budżetu francuskiego. Kradzieży dokonali francuscy Żydzi Arnaud Mimran, Marco Mouly i Samy Souied z biura w Tel Awiwie. Trio było wspomagane przez znaczną liczbę  etnicznych pobratymców, a Times of Israel donosił , że „sześciu oskarżonych zostało osądzonych zaocznie i uważa się, że mieszkają w Izraelu”. W wywiadzie dla Times of Israel z maja 2016 r.Laurent Combourieu, dyrektor ds. dochodzeń w Autorité des marchés financiers (AMF), francuskim urzędzie ds. papierów wartościowych, powiedział, że obywatele francusko-izraelscy, którzy byli zamieszani w oszustwa podatkowe przeciwko rządowi francuskiemu z Izraela to ci sami sprawcy trwającej fali oszustw w handlu online wymierzonych w osoby mówiące po francusku. Według paryskiej prokuratury w ciągu ostatnich sześciu lat obywatele francuscy stracili 4,5 miliarda euro z powodu oszustw związanych z handlem internetowym i oszustwami "dyrektorów generalnych", przy czym wiele z nich popełniono z Izraela.

To, że Izrael jest ośrodkiem żydowskiej przestępczości międzynarodowej, wskazuje dodatkowo losowa próbka kont bankowych nowych imigrantów, którzy przenieśli się do Izraela w latach 2008–2012, przeprowadzona przez izraelskiego kontrolera państwowego. Stwierdzono , że „w co szóstym przypadku wykryto nieprawidłową działalność, która spowodowała, że ​​bank oznaczył go jako podejrzanego o pranie brudnych pieniędzy”. W 2013 r. Światowe Forum OECD ds. Przejrzystości i Wymiany Informacji do Celów Podatkowych naciskało na Izrael, aby zrezygnował z obowiązku składania zeznań podatkowych przez nowych imigrantów i powracających mieszkańców weteranów, starając się usunąć to, co wielu uważało za wyraźną zachętę do międzynarodowej przestępczości. Izrael zgodził się zmienić swoje ustawodawstwo w maju tego roku, ale prawie dziewięć lat później jeszcze tego nie zrobił. Międzynarodowy Raport Strategii Kontroli Narkotyków (INCSR) wydany przez Departament Stanu USA, Izrael jest uważany jako „główny kraj prania brudnych pieniędzy”. Raport dodaje, że Izraelskie przepisy dotyczące obywatelstwa o „prawie do powrotu” oznaczają, że kryminaliści mogą łatwo uzyskać izraelski paszport bez spełniania wymogów dotyczących długiego pobytu. Nierzadko zdarza się, że osoby podejrzane o pranie pieniędzy posiadają paszporty w kraju ojczystym, kraju trzecim w celach biznesowych i Izraelu.

 

Niektóre rozważania

Pisząc w Mein Kampf, Hitler przekonywał podczas dyskusji na temat syjonizmu, że „To, do czego [Żydzi] naprawdę zmierzają, to ustanowienie centralnej organizacji dla ich międzynarodowego oszustwa. Jako suwerenne państwo nie mogliby być kontrolowani przez żadne inne państwo. To państwo może więc służyć jako schronienie dla wykrytych oszustów i jednocześnie miejsce do szkolenia innych oszustów.” Biorąc wszystko pod uwagę, jest to oczywiście bardzo proroczy komentarz, który ma niezaprzeczalny wydźwięk prawdy w świetle przedstawionych powyżej faktów. Daleki jednak od bycia przykładem wróżenia, przepowiednia opiera się na tym, co dziś uważano by za antysemickie poglądy oparte na stereotypowych cechach związanych z Żydami.

Pierwszym z tych założeń jest to, że Żydzi mają szczególny związek z pieniędzmi lub zainteresowanie nimi. Zakładając, że jakaś grupa etniczna ma szczególny związek z pieniędzmi lub interesuje się nimi, w oczywisty sposób można by przewidzieć wiele rzeczy. Grupa może być średnio bogatsza niż inne grupy. Może wyprodukować więcej miliarderów. Jego przestępczość może również w mniejszym stopniu odzwierciedlać się w przestępstwach z użyciem przemocy niż w tych, które są najbardziej bezpośrednio skorelowane z nabywaniem bogactwa. Według większości statystyk Żydzi są rzeczywiście bogatsi niż inne grupy. W odniesieniu do przestępczości istnieje również wyraźna skłonność do zdobywania bogactwa. W 1971 A. Menachem z Berkeley School of Criminology opublikował w Issues in Criminology studium zatytułowane „Przestępczość wśród Żydów: przegląd”. W tym badaniu Menachem argumentował, że „wskaźnik żydowskiej przestępczości jest zwykle wyższy niż nie-Żydów i innych grup religijnych w przestępstwach "białych kołnierzyków", to znaczy przestępstwa handlowe lub związane z handlem, takie jak oszustwo, oszukańcze bankructwo i defraudacja”.

W 1988 roku Stanton Wheeler z Uniwersytetu Yale opublikował „White Collar Crimes and Criminals” dla repozytorium stypendiów prawnych Yale Law School . Wśród ustaleń Wheelera stwierdzono, że podczas gdy protestanci i katolicy byli niedoreprezentowani wśród przestępców "umysłowych" w stosunku do ich udziału w populacji, Żydzi byli nadreprezentowani w bardzo dużym stopniu (2 procent populacji, 15,2 procent wyroków skazujących w stosunku do "białych kołnierzyków"). Wheeler stwierdza, że ​​„Byłoby rzetelnym podsumowaniem naszych danych, gdybym powiedział, że z demograficznego punktu widzenia przestępcy "umysłowi" to głównie biali mężczyźni w średnim wieku z nadreprezentacją Żydów”. Podczas gdy statystyki Stantona są pouczające same w sobie, bardziej szczegółowy obraz wyłania się w opublikowanym w Yale przez Davida Weisburda "Zbrodnie klas średnich: przestępcy w białych kołnierzykach w sądach federalnych" (1991). W tym miejscu Weisburd informuje nas, że chociaż Żydzi stanowią tylko około 2 procent populacji Stanów Zjednoczonych, odpowiadają za co najmniej 9 procent przestępstw niższej kategorii białych kołnierzyków (malwersacje bankowe, oszustwa podatkowe i oszustwa bankowe), co najmniej 15 procent średniej kategorii - przestępstwa związane z przestępczością kryminalną (oszustwa pocztowe, fałszywe roszczenia i przekupstwo) oraz co najmniej 33 procent przestępstw  "białych kołnierzyków" wysokiej kategorii (oszustwa antymonopolowe i związane z papierami wartościowymi). Zaktualizowane dane Weisburga wykazały, że ogółem Żydzi byli odpowiedzialni za zdumiewające 23,9 procent przestępstw finansowych w Ameryce. Biorąc pod uwagę dane statystyczne, nie wspominając o dobrze udokumentowanej historycznej trajektorii żydowskich zachowań finansowych argument, że żydowskie upodobanie do przestępstw finansowych jest zwykłą „pomówieniem”, jest nie do utrzymania.

Chęć zdobycia bogactwa, a właściwie zdobywanie go legalnie lub nielegalnie, to oczywiście dwie różne rzeczy. Żydzi są przygotowani do zdobywania bogactwa, w tym do zdobywania bogactwa metodami kryminalnymi, dzięki tym samym cechom, które ułatwiają ich skuteczność w aktywizmie społecznym i politycznym: etnocentryzmowi, inteligencji, intensywności psychologicznej i agresji.

Etnocentryzm wyraźnie odgrywa dużą rolę w międzynarodowych oszustwach żydowskich z siedzibą w Izraelu. Wiele z tych oszustw na dużą skalę jest popełnianych przez grupy składające się z Amerykanów, Bułgarów, Kanadyjczyków, Rumunów, Włochów itd., których jedyną istotną wspólną płaszczyzną jest ich wspólne pochodzenie etniczno-religijne. Działalność przestępcza jest z natury ryzykowna, dlatego tym bardziej zadziwia poziom zaufania osób z tak zróżnicowanych grup narodowościowych. W połączeniu z niemal wyłącznym celem atakowania obcych grup (obywateli USA, Kanadyjczyków, Europejczyków i innych), klanowa jakość tych żydowskich grup wywodzących się z diaspory i mających siedzibę w Izraelu podkreśla siłę żydowskiego etnocentryzmu jako fundamentalnej podstawy izraelskiej międzynarodowej przestępczości finansowej . W dalszej demonstracji żydowskiego etnocentryzmu, czyli zaufania do własnej wspólnoty etnicznej, ucieczka wielu międzynarodowych oszustów izraelskich do Izraela lub ich „zniknięcie” w państwie sugeruje poziom komfortu i oczekiwania ze strony innych Żydów. Żydzi, którzy oszukiwali obce grupy, naprawdę oczekują, że rząd i państwo Izrael będą ich schronieniem i bardzo często, poprzez łagodne wyroki lub brak śledztwa, okazuje się, że mają rację w tym oczekiwaniu.

Wywiad jest również kluczem do sukcesu i utrwalania międzynarodowych oszustw z Izraela. Wiele z omówionych powyżej schematów jest stosunkowo złożonych, wymagających wysokiego poziomu zrozumienia międzynarodowych rynków finansowych, praktyk bankowych, luk prawnych, różnych krajowych standardów i przepisów, projektowania stron internetowych i oprogramowania, optymalizacji pod kątem wyszukiwarek oraz wszystkich umiejętności związanych z praniem brudnych pieniędzy. Jak wspomniano powyżej, Izraelczycy są odpowiedzialni za niektóre z największych kradzieży w historii finansowej kilku narodów, często z oszustwami na szczeblu rządowym. Oszustwa te zostały wykonane dzięki wkładowi dużej liczby wysoce inteligentnych i wszechstronnych Żydów, którzy poświęcili się przestępczemu zdobywaniu bogactwa.

To skrajne zaangażowanie w zdobywanie bogactwa jest oczywiście napędzane znaczną intensywnością psychologiczną. W wielu przypadkach oszustwa wymagały niezwykłego poziomu śmiałości, np. podszywania się pod głównych prezesów, a nawet postaci rządowych. W jednym z takich przykładów w 2019 r. izraelska operacja oszustwa uzyskała około 90 milionów dolarów po podszyciu się pod francuskiego ministra spraw zagranicznych Jean-Yves le Drian, wzywając afrykańskich przywódców państw, ambasadorów, duchownych i biznesmenów, prosząc ich o pomoc Francji w zapłacie okupu za obywateli francuskich uprowadzonych przez ISIL lub inne grupy terrorystyczne w Syrii. Podszywający się założył specjalnie zaprojektowaną silikonową maskę głowy francuskiego ministra i rozmawiał ze swoimi ofiarami przez Skype z biura ozdobionego francuską flagą i portretem francuskiego prezydenta Emanuela Macrona. Czterech prowodyrów ostatecznie aresztowano w Netanyi, która wydaje się ustępować jedynie Tel Awiwowi pod względem liczby międzynarodowych oszustw, które obsługuje. Francuzi byli wystarczająco rozwścieczeni, by izraelski funkcjonariusz policji powiedział miejscowemu sędziemu, że „To sprawa z międzynarodowymi reperkusjami dyplomatycznymi. To nie jest zwykły przypadek, ale taki o wielkiej drażliwości międzynarodowej, który spowodował incydent dyplomatyczny między naszymi dwoma krajami”. 

Times of Israel ubolewa, że ​​„wyszukiwanie w Internecie słów „oszustwo” i „Izrael” po francusku daje setki artykułów, z których wielu towarzyszą antysemickie obelgi w sekcji komentarzy. Pomimo szkód, jakie takie oszukańcze działania wyrządzają reputacji Izraela, izraelskie organy ścigania dokonały bardzo niewielu aresztowań i ścigały jeszcze mniej podejrzanych w ciągu dekady lub więcej, odkąd zjawisko to pojawiło się po raz pierwszy”.

Wreszcie izraelska międzynarodowa przestępczość finansowa wymaga agresji. Ciekawym aspektem The Tinder Swindler był sposób, w jaki Shimon Hayut opuszczał zasłonę, gdy zdał sobie sprawę, że dana kobieta dała mu tyle pieniędzy, ile mogła lub chciała. Groźby i obelgi były natychmiastowe. Podstawowa motywacja większości omawianych żydowskich międzynarodowych oszustw jest agresywna, obejmująca formy przymusu i manipulacji na tle bezdusznego lekceważenia i pogardy dla docelowych grup obcych. Te agresywne aspekty, oczywiście, uwydatniają tylko te przypadki, w których niektóre z nieuczciwych dochodów, jak na przykład w przypadku Morrows, hojnie znajdują drogę do żydowskich spraw charytatywnych – co prowadzi nas do etnocentryzmu.

Zaniepokojenie okazywane przez izraelską prasę i niektórych urzędników państwowych, że taka działalność doprowadzi do wzrostu antysemityzmu, opiera się w większości na ukrytym zrozumieniu, że „antysemickie” założenia dotyczące cech związanych z Żydami (szczególne zainteresowanie pieniędzmi, etnocentryzm, inteligencja, intensywność psychologiczna i agresja) mają swoje podstawy. Takie obawy sugerują również, że szersza wiedza lub dyskusje na temat tych oszustw na dużą skalę mających miejsce w Izraelu zniweczy wiele dziesięcioleci propagandy, która przekonała grupy zewnętrzne, że takie założenia są fałszywe lub bigoteryjne, oraz że Izrael jest naturalnym przyjacielem i sojusznikiem narodów zachodnich. . Rzeczywistość jest taka, że ​​Izrael z radością wita w swojej gospodarce fundusze zrabowane na całym świecie i niewiele dba o opinię innych narodów. Ojciec narodu nie byłby zdziwiony.

dr Andrew Joyce

Źródło oryginalne https://www.theoccidentalobserver.net/2022/02/12/israel-a-refuge-for-swindlers/

Wybór, redakcja i korekta tłumaczenia automatycznego SpiritoLibero
-----------------------------------------------------------------
Zapraszam do czytania artykułów nie publikowanych na NEon24  https://kurier-poranny.blogspot.com/

Jarek Ruszkiewicz SL

Jarek Ruszkiewicz SL - Blog tylko dla nie wyszczepionych. Szczepany muszą składać podanie o przepustkę.

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

5

liczba ocen: 15

 • "Większość Żydów to złodzieje" - tak powiadał Żyd o Żydach ...

  ... a na YouTube kiedyś był krótki "antysemicki" filmik, na którym stara Żydówka z Tel-Awiviu tłumaczyła swojemu synowi czym są Żydzi. W wielkim skrócie powiedziała dokładnie to samo tylko nazwała swoich ziomków nie tylko złodziejami, ale głównie OSZUSTAMI.
  I dlatego YouTube usunął ten filmik zapewne jako "antysemicki" ....
  KST

 • Chazarowie byli znani mieszkańcom sąsiednich krajów,

  na ogół byli kłamcami, oszustami, przeciwnikami, złodziejami, rozbójnikami drogowymi, gwałcicielami, pedofilami, mordercami, złodziejami tożsamości i pasożytami społecznymi najgorszej odmiany. Przecież oni nie są Semitami. Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika…Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem… Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

  Bycie antysemitą , żydożercą czy wodą na młyn określonych kół, to właściwie jedyna możliwa postawa dla rozgarniętego Polaka. Żydzi sami są odpowiedzialni za reakcje obronne społeczeństw, nazywane przez ż antysemityzmem. Tu jest Polska chociaż PAD uważa, że jest Polin. Być może on uważa, że mieszka w Polin a ja mieszkałem, mieszkam i będę mieszkał w Polsce. Dość już żydowskich rządów w Polsce, zablokowali ekshumację w Jedwabnym i do czego jeszcze posuną się, aby ich zawsze było na wierzchu. Nie dziwi mnie, że Niemcy ich tak nienawidzą. Przyznaję, że jestem antysemitą.

 • W 90 roku

  3RP odnowiła stosunki z Izraelem po 22 latach.
  I na co nam to było???

 • Tak tylko:

  " 10 Żydów różnej narodowości..."

  Dawno się tak nie ubawiłem.

 • ...nic ująć!

  Dlatego historia naszych starszych braci w wierze, to historia wypędzeń.

  Pzdr

  • ...nic ująć!#Turkuss

   Oni niczyi "bracia" na dodatek w żadnej "wierze" bo to czarci pomiot i nic więcej ....
   KST

   • ...nic ująć!#Turkuss#KST

    No jasne jak słońce, że nie są naszymi braćmi. Jak to kiedyś taki Jeden o nich powiedział "...macie diabła za ojca..." Nienawidzą prawdy i dobra dlatego nasza postawa (narodu) w czasie okupacji w porównaniu z ich czynami są dla nich jednym wielkim wyrzutem sumienia!
    A że mają ojca diabła kłamią jeszcze więcej bo nie są w stanie uznać Prawdy.

    Pozdrawiam,

    • ...nic ująć!#Turkuss#KST#Turkuss

     Tak to prawda powiedział Jezus te słowa o sanhedrynie czyli uczonych w piśmie faryzeuszach i innych sadyceuszach tj ówczesnej elicie żydowskiej. Ale przecież wszyscy Jego uczniowie też byli Żydami. Absolutnie prawdą jest duża nadreprezentacja członków tego plemienia we władzach w biznesie wśród prawników, pracowników akademickich, bankowości itd. itp. chyba we wszystkich krajach zamożnych i względnie zamożnych, z czego to wynika? Stanowią oni od ułamka procenta do 2 % a ich wpływ na te kraje jest niewspółmierny do ich liczebności. Może wina leży po naszej stronie.

   • ...nic ująć!#Turkuss#KST

    Wszystkie problemy świata mają wspólny mianownik: ŻYDZI! Nie każdy żyd jest mordercą i zbrodniarzem. KAŻDY największy w historii Polski i świata morderca i zbrodniarz jest pochodzenia żydowskiego.

 • Teraz znowu wzięli się za Polskę.

  Ostatnio ogłoszono że KGHM i Orlen dwie najbogatsze Polskie firmy zainwestuję w małe elektrownie atomowe które kupią od Amerykanów czyli od żydów.
  KGHM już znany jest z robienia przewałów na miliardy na rzecz zagranicznych (czytaj żydowskich) parterów ("nietrafione" inwestycje w Kongo i gdzieś tam jeszcze)
  Teraz KGHM i Orlen wydadzą miliardy a inwestycja patrz pan co za traf okaże się "nietrafiona". Ktoś poniesie konsekwencje ?
  Jak zwykle nikt ..może skompromitowanego Prezesa zwolnią ale patrz pan co za przypadek prezes zarobi krocie u jakiegoś innego zagranicznego (czytaj żydowskiego) "partnera".

  Tak się doi kolonie.
  Już nam złomu militarnego za miliardy nasprzedawali... już nas "namówili by zrezygnować z ruskiego taniego gazu i kupować u "żyda" drogi amerykański gaz.
  Już nam sprywatyzowali wody polskie.... pracują nad prywatyzacją lasów polskich..
  Dobrze że jeszcze powietrze polskie nie zostało sprywatyzowane ..a wszystko do "żyda" czyli firm żydowskich oczywiście.

  W Polsce Polska jest tylko tania siła robocza i bieda.
  Polacy w Polsce są jak Palestyńczycy w Palestynie.
  Znikoma mniejszość żydo-banderowska rządzi 95% większością Polaków
  Mafia żydowska opanowała technologię zniewalania narodów tak że niewielka ilość mafii żydowskiej, najemników i lokalnych zdrajców jest w stanie udawać "demokrację" w wielomilionowym narodzie.
  Dawne demoludy to najnowszy przykład takiej kolonizacji.

  • Teraz znowu wzięli się za Polskę.#Oscar

   Ratuj się kto może! Bambaryła Sasin będzie nam instalował atom! Po efektach w Ostrołęce, stoczni szczecińskiej, Turowie i Baranowie możemy się bać! Sasin się na tym zna, bo był kierownikiem na śmietnisku w Ząbkach. Postawił tam dział kapsli i nakrętek na nogi. Fundamentalnym problemem jest to, o ile będzie ta umowa będzie przepłacona, bo nie ma wątpliwości ze jak przy każdym zakupie w USraelu, jest naliczony podatek na rzecz roszczeniowców urojonego mienia mienia bez spadkowego kosher rekiet 477. A to grozi że wiecznie będziemy do pisiego dupowłaztwa dopłacać, w kosztach utrzymania rzeczonej inwestycji...Będziemy powierzać fundusze firmie NuScale Power, która do tej pory nie wybudowała żadnej elektrowni atomowej. Sasin i reszta z PiS są mistrzami w ogłaszaniu przełomowych decyzji ale potem nie idzie za tym nic. Czy z CPK coś się dzieje? Z promami w Szczecinie (słynna stępka). Za 12 lat was w polityce już nie będzie więc równie dobrze może pan obiecywać że do 2050 Polska poleci na księżyc. Tymczasem akcje Orlenu pierdykły na giełdzie. Zainwestowałeś w Orlen? Wulgarna brudna pała z Pcimia już ci zrabowała 40% wkładu. Resztą się zajmie Podły Ład.

  • Teraz znowu wzięli się za Polskę.#Oscar

   Pierwszy NuScale ma powstać w Idaho Falls dla firmy Utah Associated Municipal Power Systems. Zespół ten ma liczyć 6 reaktorów. Pierwszy z nich ma zacząć działać w 2029 r., cały zespół w 2030. Podsumowując, tych reaktorów jeszcze nigdzie nie ma tylko są zaprojektowane? a sama technologia jest eksperymentalna. Nikt ich nie testował, nikt nie wie jak będą działały wybudowane, ale myśmy już zamówili? Dzięki PiS Polska jest poligonem doświadczalnym dla nowej technologii jądrowej. Czyli KGHM, podpisało umowę o zakup reaktorów, które dopiero powstaną za 7 lat w Idaho. A kiedy w Polsce miały by powstać? I czemu inwestują to spółki skarbu państwa, a nie Państwo? Ceny nie podadzą? Ktoś oszacował ryzyko? Szczerze wątpię, toż to „niczyje” pieniądze których wydawanie Sasin ma opracowane. Brawo wy…Jeździmy już polskimi elektrycznymi Izerami, Morawieckiego, czas na używanie polskiego prądu z atomówek! Ale co to znaczy „mógłby rozpocząć w 2029” ? Cholewka „mógłbym w 2029 wygrać w Totka”. Mógłbym, ech.

   • Teraz znowu wzięli się za Polskę.#Oscar#kula Lis 70

    No znaleźli frajera który opłaci im koszty badań i pokryje straty w przypadku gdyby Reaktor nie chciał działać jak trzeba. PIS oczywiście zdobi gigantyczną przedpłatę w ciemno....
    a potem okaże się że reaktor jedna nie powstanie.

 • "Izrael: schronienie dla oszustów"

  ------------------------
  To taka swoista dziupla - jakie zakładają złodzieje samochodów. Dziupla niedostępna dla goja - ma się rozumieć.
  Wniosek?
  Tak na marginesie - to im wcale nie potrzeba Izraela - bo oni rządzą nie tylko eurokołchozem, Rosja czy Usrahellem. Czy w atrapie Polski spadł włos z głowy np. Balcerowiczowi czy Lewandowskiemu?

 • No cóż,

  dużo słów, a ja napiszę tylko dwa: ART-B. Jeden z oszustó ukarany i to połowicznie, a drugiego państwo polskie nie było w stanie wyrwać spod opieki znad Jordanem. Teraz wtręt historyczny jak nasze państwo się zhebraizowało
  Wiele się mówi o naszej niepodległości, również wytyka błedy sanacji (ja sam też o tym pisałem). O niezwykłej wręcz poprawności politycznej II RP wobec ówczesnych mniejszości narodowych.
  Dodam jedynie, że poprawność ta była i owszem w biznesie, w handlu, ale kiedy posłowie pochodzenia żydowskiego postanowili uznać język jidisz za język urzędowy zaraz po polskim Sejm pomysł zdecydowanie odrzucił, gdyż byłoby to włożenie ówczesnego prawa karnego i administracyjnego zupełnie w ręce żydowskie, albowiem mniejszość ta była dość licznie w kręgu tego prawa reprezentowana. Potrzebny był też studencki protest "getta ławkowego" aby Sejm RP zauważył ostatecznie dyskriminację w nauce, przez dysproporcje w naborze studentów na uczelnie i to zmienił. Dysproporcje powyższe wynikały z opanowania uczelni przez profesurę, docentów i magistów z narodu wybranego. Ci zaś preferowali w naborze na studia i stanowiska na uczelni wyłącznie swoich ziomków. O ile pamiętam, za sprawą getta ławkowego dokonano ustawowo jakichś przeliczników i liczba studentów żydowskiego pochodzenia jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zdecydowanie zmalała.
  Że dzisiaj może mniejszość żydowska jest mniej widoczna, ale jesteśmy obecnie bardziej zindoktrynowani niż wtedy.

 • Israel: A Refuge for Swindlers

  Criminal proceeds recovered from a mass Israeli-run fraud ring by French police, 2020.
  https://www.theoccidentalobserver.net/2022/02/12/israel-a-refuge-for-swindlers/?utm_source=feedburner&utm_medium=email
  https://gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/7329-israel-a-refuge-for-swindlers

 • Żydzi nie są żadnym narodem...

  Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

  • Żydzi nie są żadnym narodem...#Kwal

   Bóg nie tyle wybrał co się odwzajemnił. Wybrał Abrahama i dał mu syna, po zcem nakazał mu go zabić i złożyć Sobie w ofierze. Kiedy Abraham był gotów na ten rytualny mord. Bóg który nie jest mordercą ale Milością powstrzymał go od zabójstwa i obiecał bezgraniczne powodzenie we wszystkim czego się dotknie aż do końca świata. Na tej Bożej Miłości pasożytują potomkowie Abrahama. Bóg zdania nie zmienił. Mało tego aby człowiek żył wiecznie u Jego boku Sam się dał zabić z ręki tych którym się za Jego sprawą tak obecnie powodzi. Jest napisane że ze wszystkich rodów Israela do Królestwa Niebieskiego wejdzie jedynie 144 tysiące. Z pewnością nie będą to ci, którzy tak dzisiaj rozpychają się aby być na pierwszym miejscu w synagogach, ani też ci którzy korzystając z obietnicy Boga gnębią inne ludy w imię urojonej tradycji wcale nie gorszych od nich samych.

 • ANTYSEMITYZM NA NEONIE MA SIĘ DOBRZE!

  Do Kwal:

  Przydałby Ci się jakiś spacer. Ładna pogoda. Idź obejrzeć Oriona!

  ---

  57kerenor@gmail.com

 • Żydzi nie są żadnym narodem...i nie będą.

  Panie 57KerenOr ! Stawiam że,
  1. Jest Pan filozofem...
  albo
  2. Jest Pan Osobą duchowną zmodernizowaną jakich wielu dzisiaj...
  albo
  3. Jest Pan Świadkiem Jehowy...
  albo wszystko w jednym. Niestety ale głupców jest zawsze więcej niż mądrzejszych.

 • NO CÓŻ KWAL, KOMPLETNIE SIĘ POGUBIŁEŚ. A może jestem weterynarzem lub kominiarzem?

  ---

  57kerenor@gmail.com